Dec 27th Fiyat Düzenlemesi HK.

Değerli müşterilerimiz;2020 yılı itibariyle artan maliyetler sebebi ile hizmetlere %18 fiyat artışı yapılması kararlaştırılmıştır. 3 yıldır sürdürdüğümüz sabit fiyat politikası dahilinde maliyetlerde yaşanan artışlar sebebi ile fiyatlara yansıtılması zaruri hale gelmiştir.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Devamını Oku »

May 25th Planlı Bakım Çalışması

Değerli müşterilerimiz, 29 Mayıs 05:30-06:30 saatleri arasında, bünyemizde barınan fiziksel sunucu, sunucu barındırma, vds ve vps hizmetleri için 1 gbps olan kapasiteyi artırmak amaçlı planlı bakım çalışması yapılacaktır. Kesinti tahmini olarak 1 saat olarak belirlenmiştir. İşlem sonunda altyapımız fiber optik yapıdan 10 ... Devamını Oku »

Apr 10th Reklamımızı Yapın, İndirim Kazanın

Firmamızın reklamını yaparak indirim kazanabilirsiniz. Koşullar aşağıdaki gibidir;Reklamlar blog sitesinde tanıtım yazısı, forumlarda öneri, tavsiye niteliğinde olabilir.Sosyal medya üzerinde sayfamızı takip etmelisiniz.Tanıtımlar kaliteli sitelerden yapılmalıdır.Tanıtım içerikleri ne kadar bilgi içeriyor, detaylı ve iyi ... Devamını Oku »