İçeriğe atla

Teamspeak 3 Kontrol Paneli | Panel Görüntüleri

 

Merhabalar,

Bu makalemizde teamspeak 3 sunucularımızın kontrol panelini tanıtacağız 🙂

*) Bu kısımdan clan odası oluşturabilir, sunucunuzu yeniden başlatabilir, banner ve ts3 girişlerinde şifre ayarları gibi işlemleri tek tık ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

*) Tüm teamspeak 3 sunucularımızda ücretsiz olarak saat botu hizmeti sağlamaktayız. Bu hizmetinizide buradan aktif edip kullanabilirsiniz.

 

*) Panelimizin en can alıcı özelliği olan yetki yönetimi kısmıdır. Buradan yetki kodu (token) ile uğraşmadan tek tık ile istediğiniz kullanıcıya istediğiniz yetkiyi verebilir, geri alabilirsiniz.

 

*) Bu kısımdan sunucunuzda banlanmış olan kişileri görebilir ve istediğiniz zaman bu banları temizleyebilirsiniz.

 

*) İcon paketi kısmından sunucunuza tek tıklama ile yukarıda görünen icon paketlerini kurabilirsiniz.

 

*) Hazır odalar kısmından yukarıda gördüğünüz oda düzenlerinden birini aktif edebilir ve kullanabilirsiniz. Eğer buradaki oda düzenlerini istemezseniz anasayfamızda bulunan oda açma kısmından kendinize göre oda açıp ayarlama yapabilirsiniz. Diğer oyunlar içinde oda düzenleri birkaç hafta içerisinde panelimizde aktif hale getirilecektir.

 

*) Bu bölümden sunucunuzda mevcut olan odaları ve bu odalara ait ‘ID’ numaralarını görüntüleyebilirsiniz. Sunucunuzda kullanacağınız yönetim botu, müzik botu vb. ayarlar için buradan odalara ait ‘ID’ numaralarını öğrenebilirsiniz.

 

Ve son olarak panelimizin log kayıtları bölümünden sunucunuzdaki kayıtları görüntüleyebilir, TSDNS bölümünden ise clan adınıza özel DNS girişleri oluşturup silebilirsiniz.

 

Makalemizi okuyup bizlere vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz 🙂 Sizde uygun fiyatlı ts3 satın almak isterseniz buraya tıklayıp paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir